VIDEO/ Barcelona zbret në Milano, sa keq e pësoi Pike

434814_TS_05-11-18_3754184436_.jpg

Nesër e pret një ndeshje shumë e rëndësishme Barcelonën, teksa do të zbresë në fushë në “San Siro” dhe do të përballet me Interin.

Sot blaugranat kanë zbritur në Milano.  Por ndërkohë që autobusi parkoi në hotel dhe të gjithë lojtarët po zbrisnin, një episod shumë komik ndodhi me mbrojtësin Pike.

Sapo ka dalë nga autobusi ka goditur me kokë pasqyrën, duke krijuar ilaritet.

Pike on Vidnews.

scroll to top