fbpx

VIDEO/ Berisha plas denoncimin e fortë: I aksidentuari pret me orë të tëra, ambulanca dhe policia nuk përgjigjen

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në durrës, ku një person është aksidentuar.

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka publikuar videon nga vendngjarja si dhe një denoncim nga një qytetar, i cili shkruan se i lënduari ka pritur me orë të tëra, pasi ambulanca dhe policia nuk i janë përgjigjur.

Postimi i Berishës:

I aksidentuari pret ore ne mes te rruges autoambulancen per ta transportuar! Urgjenca nuk ekziston!

Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pr d berisha shife ket vidjo ne katundi ri durres aksident presim me ore ase policia ase ambulanca nuk pergjet

I aksidentuari pret ore ne mes te rruges autoambulancen per ta transportuar! Urgjenca nuk ekziston! Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sbPr d berisha shife ket vidjo ne katundi ri durres aksident presim me ore ase policia ase ambulanca nuk pergjet

Geplaatst door Sali Berisha op Zaterdag 14 december 2019