VIDEO/ Boksieri hedh kundërshtarin te tifozët

Boksieri amerikan i peshave të rënda, Cassius Chaney ka prodhuar një nga skenat më të paimagjinueshme në një ring.

32 vjeçari koleksionoi fitoren e tij të 16-të në karrierë, teksa nxori nga ringu Joel Caudle mbrëmjen e së premtes në Maryland.

Chaney lëshoi një breshëri grushtash ndaj kundërshtarit, Caudle dhe pasi e trullosi në qendër të ringut e hodhi përtej litarëve të ringut, duke e hedhur tutje drejt tifozëve.