fbpx

VIDEO/ Britma në mes të rrugës, gruaja në Tiranë ngacmohet s*ksualisht në mes të rrugës

britma.jpg

Një maniak s*ksual  ka ngacmuar një grua në mes të rrugës në Tiranë, në zonën e Don Boskos dhe video është bërë virale.

Një i moshuar është filmuar nga disa qytetarë, teksa i ngjitet mbrapa një gruaje, pavarësisht thirrjeve të saj që ai të largohet.

Zonja i ka bërtitur në mes të rrugës që të largohet, por ai ka vazhduar që t’i shkojë nga mbrapa.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303