fbpx

VIDEO/ Burri habit plazhin e Vlorës, shfaqet në bregdet me tanga të zeza

Një burrë ka habitur plazhin e Vlorës, pasi është shfaqur me tanga në bregdet. Edhe nga videot të shpërndara nga JOQ Albania, duket që burri lëviz lirshëm dhe nuk ka aspak kompleks shikimet e të tjerëve përreth.

Mesa duket ai ndihet rehat me rrobat e banjës që ka përzgjedhur. Ndërkohë, pamjet kanë bërë xhiron e rrjetit.