fbpx

VIDEO/Dafina Zeqiri i këndon ndarjes dy ditë para festës së të dashuruarve

Dy ditë para Shën Valentinit, Dafina Zeqiri ka vendosur të sjellë një këngë të re mjaft të këndshme!

Kënga mban titullin “Merri krejt” dhe flet për një çift që i ka dhënë fund lidhjes.

Në tekst, Dafina thotë se çifti që është ndarë ka pasur plane për të qenë përgjithmonë bashkë, megjithatë premtimin nuk e kanë mbajtur.

Tekstin dhe melodinë e këngës, artistja e ka huazuar nga projekti “Rrugaqo” i reperit Elinel, që u publikua verën e kaluar.

Në klipin e “Merri krejt”, Dafina si gjithmonë shfaqet e veshur plot stil, e gjitha me të zeza dhe flokët e kapur bisht.