fbpx

VIDEO / Dalin pamjet, ja çfarë po bënte Bryant, pak orë para vdekjes

femija_kobe.jpg

Përveç se një basketbollist fantastik dhe njeri i madh, Kobe Bryant ka qenë dhe një baba i shkëlqyer.

Ai ka qenë shumë i lidhur me familjen e tij dhe pasi la sportin e basketbollistin pjesën më të madhe të kohës ua kushtonte fëmijëve të tij.

Madje vetëm disa orë para se të gjente vdekjen në atë fluturim fatkeq, ai është pikasur nga kamerat në një qëndër tregtare.

Kobe së bashku me bashkëshorten e tij Vanesa sollën në jetë 4 fëmijë.

Media amerikane TMZ Sports ka publikuar pamje të Bryant duke kaluar kohën e lirë me vajzën e tij Bianka në qendrën tregtare “Fashion Island” në Newport Beach, disa orë para vdekjes së tij tragjike.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303