fbpx

VIDEO/ Dalin pamjet nga shpërthimi i fuqishëm i makinës së oficerit të policisë

Screenshot_2-12.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Yrshek. Ka shpërthyer një sasi e konsiderueshme tritoli, e vendosur në makinën e efektivit të Task Forcës së qarkullimit rrugor, Julian Çikaj.

Pamjet janë publikuar në faqen e Facebook të ish-kryeministrit Sali Berisha.

Policia ka shpërndarë sot një njoftim ku thoshte që shpërthimi ka ardhur nga një sasi e vogël eksplozivi ndërkohë që Berisha pretendon të kundërtën.

Shikojini dhe gjykoni:

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303