fbpx

Video/ Denoncimi i fortë: Biznesmenin e rrahin në mes të rrugës, narkopolicia bën sehir (Pamje të rënda)

berish-6-1.png

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar pak më parë një video në rrjetin social Facebook ku bën me dije se një biznesmen është rrahur dhe se Policia ‘bënte sehir’.

Statusi i plotë:

Biznesmenin e rrahin me mes te rruges, narkopolicia bene sehir! Jemi ne Dajakistan!

Miq, sipas deshires ndiqeni dhe shperndajeni kete video. sb

Videon e gjeni te linku më poshtë:

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/2240280429439808

 

berish 1 berish 3 berish 4 berish 5 berish 6 berish
<
>
Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303