fbpx

Video-denoncimi/ Nipi nxjerr pamjet: Ja si e qëlluan dajën në mes të lokalit me…

Ish kryeministri Sali Berisha, ka publikuar në Facebook pamjet e një ngjarje të rëndë të ndodhur në një prej lokaleve të Kavajës, ku një person është plagosur me thikë.

Në mesazhin që i ka vajt ish-kryeministrit nga nipi i të plagosurit thuhet se policia nuk reagon pasi efektivët e policisë janë miq me agresorin dhe shpeshherë janë parë të pinë kafe në ambientet e lokalit të tij.

Postimi i plotë i Berishës:

Qytetari goditet me thike ne Kavaje!

Narkopolicia asnje veprim.Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Mirmbrema Jetoj në Gjermani dhe punoj si Mësues

Para dy ditësh daja im Bensik Çelmeta u godit me thik nga një kriminel që quhet Rizan Aliu . I cili ka ushtruar ne Itali aktivitete kriminale me prostitucion dhe me pasurin ilegale ka ndertuar shpi 5 kate pa leje dhe një lokal pa leje ne Kavajë.

Ju lutem shifeni vidjon dhe foton dhe ju lutemi bejeni publike si policia e korruptuar e kavajes nuk ben asnje gjë . Personi esht par ne shpin e tij serbes dhe policia pin lafe dit per dit ne lokalin e tij ku para vetem 2 ditesh daja im u gjakos gati per vdekje.

Qytetari goditet me thike ne Kavaje! Narkopolicia asnje veprim.Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sbMirmbrema Jetoj në Gjermani dhe punoj si Mësues Para dy ditësh daja im Bensik Çelmeta u godit me thik nga një kriminel që quhet Rizan Aliu . I cili ka ushtruar ne itali aktivitete kriminale me prostituicion dhe me pasurin ilegale ka ndertuar shpi 5 kate pa leje dhe një lokal pa leje ne kavaj . Ju lutem shifeni vidjon dhe foton dhe ju lutemi bejeni publike si policia e korruptuar e kavajes nuk ben asnje gjë . Personi esht par ne shpin e tij serbes dhe policia pin lafe dit per dit ne lokalin e tij ku para vetem 2 ditesh daja im u gjakos gati per vdekje

Geplaatst door Sali Berisha op Zondag 20 september 2020