fbpx

VIDEO / Digjet makina e një efektivi të policisë në Elbasan

Makina e një efektivi të policisë në Elbasan është djegur.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “28 Nëntori” në makinën në pronësi të shtetasit E.Gj., ( punonjës i Policisë në Komisariatin Elbasan).

Policia thotë se makina  ishte i parkuar dhe si pasojë e rënies së zjarri mjeti është djegur pjesërisht.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të zjarrit dhe dokumentimin e  ngjarjes.