fbpx

Video/ Drejtuesi i makinës humb kontrollin, përplaset me urbanin, trafik dhe panik të pasagjerët

Screenshot_1-14.png

Një aksident ka ndodhur pak çaste më parë në Rrugën e Dibrës, ku një makinë ka humbur kontrollin dhe është përplasur me autobusin e linjës së Kinostudios në Tiranë.

Drejtuesi i makinës ka humbur kontrollin dhe më pas ka goditur autobusin urban në krahun e shoferit. Për fatin e mirë nuk ka të lënduar, ndërsa trafiku është bllokuar për disa minuta.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303