fbpx

VIDEO/ E kap mat burri, dashnori e pëson keq gjatë arratisjes

burri-nudo_1543321508-9146375.jpg

Një burrë krejtësisht i zhveshur ka shpëtuar paq nga një incident shumë i rëndë që i ka ndodhur.

Në videon e mëposhtme duket ky burrë duke dalë nga dritarja e një banese ku ai ishte me të dashurën dhe më pas vjen burri i saj. Videoja është bërë virale në media sociale.

Për fat të mirë, ai nuk bie drejtpërdrejt në tokë, por në një kontejner mbeturinash, duke shpëtuar nga vdekja e sigurt.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *