fbpx

Video e rëndë/ Vëllai hedh dyshime mbi misterin e vetëhelmimit të Rezartës: Kush qe, oh zottt

spital-1.jpg

Rrëfime tragjike dalin pas vetëhelmimit të Rezarta Hajdarit. Vëllai i saj ka vënë kujën nga spitali.

Misteri mbetet mbi arsyet që kanë shtyrë të rinjtë drejt këtij akti fatal, ndërkohë që ishin martuar vetëm 5 ditë më parë. Vëllai i Rezartës, është ai që ka vënë kujën në spitalin e Elbasanit, dhe ku duket se hedh dyshime të forta mbi ngjarjen, teksa kërkon që të gjejë vrasësit e motrës së tij.

“Oh Zot, kush ta bëri të keqen ty, oh Zot! Kush qe ai dorëmallkuar që ta bëri këtë, kush qe?! Ça mi bënë motrës teme, ku qenë ato, ku janë të iki ti vras, ti shuaj të gjithë”, janë disa nga thirrjet rrëqethëse të të riut.

Kujdes pamjet e mëposhtme janë të rënda:

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303