fbpx

VIDEO/ E tmerrshme, bandat e drogës qëllojnë për vdekje 14 policë. Zbrazin kallashnikovët mbi trupat e tyre

14 policë janë vrarë nga bandat e kartelit të drogës.

Videoja e cila është virale në rrjet tregon se si bandat e kartelit të drogës ndalojnë makinën e tyre dhe zbrazin kallashnikovin në drejtim të policisë, duke lënë 14 policisë të vrarë.

Në video dëgjohet një polic që kërkon ndihmë ndërsa të shtënat nuk kanë të ndalur.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Meksisë, ku si pasojë e përplasjes së karteleve të drogës vriten çdo vit më shumë se 3000 persona.