fbpx

VIDEO/ E tmerrshme, makina hyn në fast-food dhe merr njerëzit përpara

Një shofer i dehur ka humbur kontrollin e makinës së tij duke përfunduar në një restorant fast-food-i.

Nga aksidenti u plagosën rëndë 9 persona. Nga videoja duket se si makina hyn në restorant, godet njerëzit, dhe merr përpara njerëzit, karriget dhe tavolinat.

Për më shumë shikoni videot e mëposhtme:

Ngjarja ndodhi në Marrakech të Marokut.