fbpx

Video ekskluzive/Dhunohet studentja te Arkitektura

roja.jpg

Drejtuesi i rojeve të Sigurisë në Fakultetin e Arkitekturës ka goditur një studente brenda ambienteve të këtij fakulteti.

Në videon ekskluzive të siguruar nga real-news.tv, administratori i rojeve shfaqet duke u konfliktuar me studentët dhe në një moment godet një studente.

Ndërsa më pas ka hasur në reagimin e studentëve të tjerë duke i kërkuar që të mos prekë vajzat dhe të largohet nga mjediset e fakultetit.

Përgjatë dy ditëve të fundit, ndaj studentëve ka nisur një fushatë terrori duke iu kërkuar që të braktisin ngujimin brenda mjediseve të fakulteteve, duke dërguar në disa raste edhe policinë./real-news.tv/

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303