fbpx

VIDEO ekskluzive/ Tensione dhe përplasje te protesta e opozitës, dy policë të plagosur

Teksa lideri i opozitës Basha po mban fjalën te protesta para Kryeministrisë situata është tensionuar ndjeshëm.

Flakadanë dhe kapsolla ndaj policisë ka bërë që edhe të ketë të lënduar mes uniformave blu.