VIDEO ekskluzive, trafik i tmerrshëm në Tiranë-Durrës

Në një video të mbërritur në redaksinë e real-news.tv tregohet një trafik i tmerrshëm para pak minutash në autostradën Tiranë-Durrës.

Në aksin i cili vjen nga Durrësi për tu futur në kryeqytet duket se makinat janë të bllokuara dhe nuk lëvizin fare.

Për më tepër shikoni pamjet që vijnë nga mbikalimi i Rinasit: