fbpx

Video ekskluzive, trupi i Kacifas rrugës për në Tiranë

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar që trupi i Kostandinos Kacifas të sillet në morgun e Tiranës për ekzaminime të detajuara.

Në videon e mëposhtme e ardhur në redaksinë e real-news.tv duket autokolona që shoqëron ambulancën me trupin e tij.

Në video duket një makinë policie dhe furgonët e disa medieve që e shoqërojnë.

Lër një koment