fbpx

VIDEO/ ‘Emri im është Yuri Kim!’, vetëprezantohet ambasadorja e re e SHBA

Screenshot_1-7.jpg

“Ashtu si Shtetet e Bashkuara kanë mbështetur Shqipërinë gjatë viteve, Shqipëria ka qenë një mike dhe aleate besnike e Shteteve të Bashkuara.” Njihuni me Ambasadoren e re të Shteteve të Bashkuara në Shqipëri, Yuri Kim, njofton sot ambasada amerikane në Tiranë, duke publikuar një video prezantim të ambasadores së re.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303