fbpx

VIDEO-FOTO+18/ Seks në tualet, dalin pamjet që po trondisin botën e futbollit

Bota e futbollit është tronditur nga një skandal seksual. I prekur është futbolli italian, ku portieri i Reggiana, Matteo Voltolini, është bërë protagonist i një vide seksuale.

Portieri 23-vjeçar shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale me një grua të re, në tualetet e një disko.

Video zgjat 15 sekonda dhe vajza ka denoncuar tashmë përgjegjësin që ka kryer regjistrimet dhe i ka shpërndarë. Për të mos prishur imazhin, klubi i Seria C ka vendosur të pezullojë për një javë Voltolinit për shkaqe disiplinore.

Reagimi i portierit për mediat italiane: