fbpx

Video/ Frika nga tërmeti, Julian Deda në mes të njerëzve me mbathje

juli-deda.jpg

Gjatë tërmeteve të fundit në vend, të gjithë u trembën dhe vrapuan sa më parë për të dalë nga shtëpitë, puna apo lokalet. Përtej tmerrit të përjetuar, pasi gjithçka mbaroi filluam të qeshnim me reagimet tona dhe jo vetëm.

Shumë njerëz dolën në rrugë ashtu siç gjendeshin në shtëpi, me pizhama dhe madje edhe me të mbathura.

Një situatë e tillë me nota humori është publikuar në instagram edhe nga aktori i njohur Ermal Mamaqi, në një video ku shihet miku i tij Jul Deda duke vrapuar nëpër aeroport vetëm me të mbathura.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303