fbpx

VIDEO/ Ftoi djalin muskuloz në emision, Dajana Shabani e ‘humb’ kur ai e sheh: Më zgjidhet fustani

Ditën e djeshme Etion Reçi, një djalë i apasionuar pas sporteve ekstreme, ka qenë i ftuar në emisionin “Casa del los 3s”, por është vënë në siklet nga moderatorja Dajana Shabani.

Ajo i ka thënë hapur se sa herë që ai sheh nga ana e saj, asaj i zgjidhet fustani por fatmirësisht nuk ka shkaktuar asnjë incident.

Dajana Shabani: Nuk e di pse Etion kur drejtohem tek ty zgjidhet fustani, ma beso nuk është fare me qëllim dhe të shof si çun xhaje, si vëlla, si të gjitha

Etion Reçi: Unë thashë mashallah, nuk të mora në sysh.