fbpx

VIDEO/ Gazetari shkon në Kongresin e PS dhe uron socialistët për Lulzim Bashën

anastas-angjeli-1.jpg

Të shtunën që lamë pas, më 12 Qershor, Partia Socialiste mbajti Kongresin në 30-vjetorin e krijimit të saj. Por ky 30-vjetor i PS përkoi edhe me ditëlindjen e kryedemokratit Lulzim Basha.

Gazetari i emisionit Stop, Klintoni, shkoi në stadiumin “Air Albania”, aty ku po zhvillohej Kongresi i PS dhe i pyeti socialistët për simbolikën e kësaj dite dhe urimin për partinë  e tyre dhe rivalin politik.

Shumë deputetë socialistë nuk kursyen urimet për Bashën, i cili festoi 47-vjetorin më 12 Qershor.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303