fbpx

(VIDEO) Genta Ismajli shfaqet me të dashurin në barin luksoz zvicerian

Pas publikimit të videos së këngëtares Genta Ismajli duke u puthue me të dashurin msterioz, tashmë një tjetër video ka dalë.

Ajo është filmuar duke bërë një hyrje madhështore në një prej bareve të Zvicrës dorë për dore me të dashurin.

Kjo është dalja e parë e saj publike me djalin.

Nuk dihet akoma  identiteti i djalit.

Genta u bë shumë e  njohur në botën e muzikës falë zërit të mrekullueshëm dhe performancave të saj të jashtëzakonshme në kërcim.

Këngëtarja shqiptare po punon për një projekt në Turqi, në bashkëpunim me një artist tjetër të famshëm.