fbpx

VIDEO/ Gruaja masakron 60-vjeçarin, i thyen hundët. Gjaku i kullon gjithandej

Një grua e dehur ka masakruar një 60-vjeçar në një stacion treni. Ajo e godet të moshuarin derisa i thyen hundët dhe e gjakos gjithandej.

Ajo që bën habi është se njerëzit rrinë dhe e vështrojnë dhe nuk ndërhyjnë për të shpëtuar 60-vjeçarin nga kthetrat e gruas së dehur. Pas 15 minutave vjen policia e cila shoqëron gruan e dehur dhe i moshuari dërgohet në spital.

E gjithë ngjarja ka ndodhur në Vankuver të Kandasë.