fbpx

VIDEO/ Historia e Marsidës, dy të moshuarit komentojnë ngjarjen e Kavajës, tregojnë kush e ka fajin: Po të ishte vajza jonë e kishim vrarë!

Dy të moshuar nga qyteti i Kavajës kanë komentuar ngjarjen e ndodhur pak ditë më parë ku mbeti i vrarë Dritan Hoxhalli pas përplasjes me armë me Bledar Toçin, ku si shkak deri më tani mendohet të jetë Marsida Qatja.

Sipas të moshuarve, fajin për këtë ngjarje e kishte Marsida, pasi sipas tyre ajo ka qenë shkaku i përplasjes mes Hoxhallit dhe Toçit.

Ata shkojnë edhe më tej kur thonë se ‘po të ishte vajza e tyre në një rast të tillë do ta kishin ekzekutuar me dorën e tyre’