fbpx

Video/ Humbet qetësinë ‘gangsterja e Elbasanit’, zhdëp në dru një vajzë

e02af703dbb4d4e575ba003670c128af_L.jpg

Miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini njihet ndryshe si ‘gangsterja e Elbasanit’ si pasojë e sherreve të shumta që ajo bën.

Së fundmi, ajo është konfliktuar në një club nate në Sarandë, ku është përleshur me një vajzë.

Një video ka qarkulluar në rrjete sociale, ku shihet se si Trejsi së bashku me shoqen e saj janë rrahur me një tjetër vajzë.

Siç mund ta shikoni, Trejsi dhe mikesha e saj janë veshur njësoj, me pantallona të gjata jeshile.

Për më tepër, ndiqni videon./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303