fbpx

VIDEO/ Hyn të vjedhë me armë në dyqan, por e gjen belaja. Shitësja bën lëvizjen e papritur

Një hajdut ka hyrë të vjedhë nën kërcënimin e armës një dyqan, por e ka pësuar keq.

Hajduti hyn qetësisht në dyqan dhe kap një mesoburrë nga pas i dhe i vendos armën në kokë, duke e shtrirë në dysheme.

Por shitësja tregohet mjaft e zgjuar dhe e shpejtë, merr armën poshtë banakut dhe qëllon grabitësin duke e plagosur.

E gjithë ngjarja ndodhi në Houston të Teksasit.