fbpx

VIDEO/“Kam fjetur shtatë muaj veç me të” /Mozzik flet me emocion për…

Reperi më i kërkuar shqiptar dhe njëkohësisht më i komentuari për shkak të ndarjes nga Loredana, tregoi disa të pathëna në intervistën e fundit.

Ai foli për divorcin me Loredanën, por foli edhe për vajzën e tyre Hanën me të cilën flet çdo ditë përmes ish-gruas.

Mozzik tregoi se dashuria për vajzën e tij është shumë e madhe, aq sa për shtatë muaj ai s’ka mundur dot të ndahet prej saj në asnjë moment madje dhe gjatë kohës që Hana flinte.

Përveç kësaj pjese, Mozzik zbulon edhe sa këngë ka albumi i ri dhe kur do të publikohet.