fbpx

(VIDEO) ‘Kam qef femrat me karakter të fortë’, Donaldi bën deklaratën e papritur

Screenshot_5-4.jpg

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj po kalojnë një periudhë të vështirë në çift.Sot ata kanë diskutuar rreth bukurisë dhe karakterit të femrës.Donaldi ishte ai që tha se bukuria e një femre konsumohet për disa muaj.Ndërsa deklaroi se atij i pëlqejnë femrat me karakter të fortë.Ata kanë pasur një krisje të fortë pas spektaklit të së martes, madje Donaldi i kërkoi që të vazhdonte vetëm dhe pasi të dalin të shohin se ku janë.Por përsëri ata arritën të tejkalonin këtë krizë dhe mbrëmë kanë kaluar një natë romantike në oborr teksa shihnish film.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303