fbpx

VIDEO/ Këngëtaren e njohur shqiptare nuk e mbajnë këmbët, rrëzohet keq në skenë

Melinda Ademi është një prej repereve kosovare e cila shpejtë është inkuadruar në botën e showbizit.

Edhe pse jeton në Amerikë, shumicën e koncerteve ajo i zhvillon në Kosovë.

Në një performancë që pati së fundi Melinda rrëshqiti në skenë dhe u rrëzua.