fbpx

VIDEO / Kërcet grushti në lokalin ku po këndonte Robert Berisha, plagoset një person, tre të arrestuar

disko-600x360.jpg

Një rrahje masive ka ndodhur mbrëmjen e djeshme mes disa personave në, në Gjilan konkretisht në lagjen e njohur “Dardania”.

Mediat e Kosovës raportojnë se një person ka mbetur i lënduar, ndërsa tre të tjerë janë vendosur në prangat e policisë, si autorë të konfliktit.

Gjatë rrahjes së këtyre personave ishte duke performuar këngëtari, Robert Berisha.

Në videon e publikua shihet se 6 makina të policisë kanë arritur në vendin e ngjarjes, ndërsa situata ka nxitur kureshtjen dhe të qytetarëve që kalonin aty pranë.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303