16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

VIDEO/ Këto pamje na tregojnë gjendjen alarmante në Qendrën Shëndetësore të Kombinatit

spot_img

Sistemi shëndetësor në vend haset në vështirë të mëdha. Por në pamjet e mëposhtme shikoni se situata është vërtet alarmante.

Një qytetar i ka dërguar këto video për JOQ Albania Qendra Shëndetësore në Kombinat.

Pamjet tregojnë gjithccka dhe fjalët janë të tepërta. /Real-news.tv/

1. Qendra Shëndetësore Kombinat on Vidnews.

2. Qendra Shendetësore Kombinat on Vidnews.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat