VIDEO/ Kinezi përgjonte çiftet që bënin s*eks në hotel, ja çfarë i ndodh

Nga mediat e huaja raportohet një ngjarje shumë e çuditshme. Një burrë u kap duke u endur korridoreve të hotelit për të regjistruar tingujt e çifteve që bënin se*ks në dhomat ku po qëndronin.

Sipas prestigjiozes “The Mirror”, Zonja Tang dhe i dashuri i saj ishin duke qëndruar në një hotel në rrethin Jiangjin të Chongqing, në jug-perëndim të Kinës, kur ata kuptuan se një hije ishte duke lëvizur jashtë derës së dhomës së tyre në mes të natës.

Të nesërmen në mëngjes, çifti njoftoi policinë dhe oficerët hapën pamjet e kamerave të sigurisë në hotel dhe zbuluan gjithçka, ndërsa vunë në pranga autorin e përgjimeve.