16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

VIDEO/ Kujdes në rrugë, mund ta pësoni si ky në Vlorë

spot_img

Të gjithë i hasim në rrugë tufa të qenve endacakë, dhe shpesh herë janë një problem shumë i madh.

Edhe në qytetin e Vlorës sicc do ta shikoni në videon e mëposhtme ky është një problem serioz. Një banor i qytetit është sulmuar nga disa qenë.

Për fat të mirë ai ia ka dalë t’i rezistojë sulmit të tyre. /Real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat