fbpx

Video/ Kujtim Gjuzi zbulon “sekretin”: Ja pse mua s’më zë koronavirusi

Kreu i Partisë Konservatore, njëherësh deputeti Kujtim Gjuzi ka shpërndarë në rrjetin social Facebook një video ku shuan të gjithë zërat se është prekur nga COVID-19.

Gjuzi ka dhënë disa këshilla se si qytetarët të mbrohen dhe ushqimet që duhet të konsumojnë gjatë kësaj periudhe pandemie.

 “Kush mashtron dhe thotë që Kujtim Gjuzi është me koronavirus do përballet me drejtësinë kur ajo të funksionojë. Unë dhuroj gjak nuk kam bërë kurrë një injeksion jo më të më zëjë koronavirusi. Unë mbrohem me: në mëngjes 1 kg kos me mjaltë, cokollatë me arra dhe lajthi që mbron gjithë organizmin, në drekë përdor gjysëm kg domate, po ashtu pasdite përdor shegë, djath, meqënëse jam shëndoshur pak po përdor djathin e dhisë Konsultohem me këshilltarin tim androlog dhe obstetër Fadil Mustafa, kam edhe psikologë që rrinë pranë stafit të Partisë Konservatore. Ne do jemi në cdo skaj për të ndihmuar qytetarët kudo që janë”,- tha Gjuzi në një video të regjistruar në makinë ne tij.

Deputeti Kujtim Gjuzi Pergenjeshtron Zerat se ka Koronavirus dhe…

Deputeti Kujtim Gjuzi pergenjeshtron zerat se ka Koronavirus dhe me nje gjest teper human, qe eshte sa vullnetar po aq edhe "obligues" prej detyres me te larte si perfaqesues i popullit, ve ne dispozicion telefonin e tij per njerezit ne nevoje e emergjenca ushqimore… vecanerisht per ata te komunitetit rome dhe egjyptian –> 068 20 34 007"JU NJOH ME GJENDJEN TIME TE MREKULLUESHME SHENDETSORE MIKE DHE JU MIQ CDO DITE JAM NE ZYRE NGA KU NIS PUNEN NE NDIHME TE KOMUNITETEVE NE EMERGJENCE USHQIMORE APO SHENDETSORE GJATE KESAJ PERIUDHE KALIMTARE TE GRIPIT STINOR ME EMRIN COVID 19 DUKE IU VENE NE DISPOZICION TELEFONIN TIM 068 20 34 007 TELEFONO PA HEZITIM JU EGJYPTIANE, ROME Etj DO TU GJENDEMI PRANE BASHKE ME STAFIN TIM VULLNETAR SOCIAL KONSERVATOR"Edhe pse me nuanca humori prej komunikimit te tij tipik… ky eshte nje gjest per t'u vleresuar dhe falenderuar…

Geplaatst door Gjirokastra Online op Maandag 6 april 2020