fbpx

VIDEO/ Ky është momenti kur Macron bën për ujë të ftohtë Edi Ramën

Presidenti i Francës Emanuel Macron ka qenë njeriu që i ka thënë ‘jo’ hapjes së negociatave me Shqipërinë. Dhe kjo e ka trazuar aq shumë Edi Ramën, aq sa është bërë për ujë të ftohtë teksa ka dëgjuar fjalimin e Macron për Shqipërinë.

Sipas Macron, nuk mund të hapen negociatat me Shqipërinë e cila zë vendin e dytë si azilkërkues në Francë.

Për më shumë ndiqni videon: