fbpx

VIDEO/ Mësuesi i fut duart në fyt nxënësit, por e pëson si mos më keq

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-2.jpg

Një mësues i ka futur duart në fyt një nxënësi pas një sherrit të këtij të fundit me shokët e klasës.

Në video shfaqet mësuesi teksa mban nga pas nxënësin dhe i fut duart në fyt, ndërsa 15-vjeçari tenton t’i shpëtojë.

Mësuesi është justifikuar se ka dashur të shuajë një sherr mes nxënësve duke mbajtur për fyti shokun e tyre, por i gjithë rasti po hetohet nga policia si dhunë fizike ndaj nxënësit.

Pas ngjarjes mësuesi ka dhënë dorëheqjen dhe është larguar nga puna.

E gjithë ngjarja ka ndodhur në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303