fbpx

Video/ Momenti i tmerrshëm kur dikush tenton të rrëmbejë të miturën në sy të nënës së saj

Një ngjarje e tmerrshme u shënua në Afrikën e Jugut, në një restorant. Një person tentoi të rrëmbejë një 4-vjeçare në sy të nënës së saj.

Ai u fut me shpejtësi në restorant, duke kapur vajzën.

Në video duken 2 gra duke folur dhe një fëmijë në tavolinën e një restoranti picash. Sapo hyn agresori drejtohet për nga vajza.

Për fat të mirë të pranishmit ndërhynë menjëherë duke e shtrirë përtokë të riun.