VIDEO/ Ndiqeni live, operacioni i shpëtimit të 2-vjeçarit

auto_spain-trapped-baby1548163869.jpg

Fati i 2-vjeçarit në Spanjë, i cili ra në pus dhe ndodhet aty që prej datës 13 janar ka gozhduar para televizionit mijëra qytetarë.

Media vendase dhe ndërkombëtare po transmetojnë direkt, orët e fundit të operacionit të jashtëzakonshëm të shpëtimit të fëmijës, Julen Rosello, i cili fatalisht ra brenda një vrime të thellë 100 metra e të ngushtë 25 cm. Ja pamjet live:

/Real-news.tv/

scroll to top