fbpx

VIDEO / Ngjarja tronditëse, shpërthim në lokal, vdes një 19-vjeçare

e-reja-1-640x405.jpg

Një ngjarje shumë e rëndë raportohet nga media, ku mjë vajzë 19-vjeçare ka humbur jetën në Argjentinë si pasojë e shpërthimit të flakëve në tavolinën ku ishte ulur së bashku me miqtë e saj.

Lucia Costa kishte dalë me shokët dhe shoqet për herë të parë që prej momentit që filloi pandemia në San Miguel, pranë Buenos Airesit.

Pamjet nga kamerat e sigurisë tregojnë se një kamariere shkon në shkon në tavolinë për të mbajtur ndezur një ngrohës me bazë alkooli. Por pak sekonda më vonë gjithçka shpërthen në flakë ndërsa të gjithë të pranishmit në tavolinë përfshihen nga zjarri.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303