20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

VIDEO/ Një ‘mik i paftuar’ dhuron spektakël në fushën e futbollit

spot_img

Ka pasur raste të shpeshta ku në një fushë futbolli tifozët kanë kaluar perimetrin e sigurisë për të takuar “idhujt” e tyre, por një moment i veçantë  është regjistruar në Gjeorgji.

Një qen ka marrë vëmendjen e të gjithëve  pasi teksa po luhej minuta e 71’ mes Topredo Kutaisi dhe Dila, ka vrapuar në fushë.

Qeni afrohet tek portieri dhe kërkon që të marrë si dhuratë një ledhatim, ndërsa vëmendja e takimit për pak çaste ishte tek qeni. Rojet e stadiumit tentuan ta largojnë nga fusha e blertë, por kjo zgjati plot tre minuta.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat