fbpx

VIDEO/ O Zot çfarë tmerri! Policia qëllon gruan shtatzënë. I kërcet gjaku në gjithë trupin

Policia ka qëlluar një grua shtatzënë, së cilës i ka plasur gjaku në gjithë trupin.

Pamjet tregojnë një krim horror teksa gruaja ishte duke protestuar, ajo është qëlluar nga uniformat e policisë, duke bërë që të humbasë fëmijën dhe t’i kërcasë gjaku gjithandej.

Gruaja shtatzënë i ishte bashkuar protestave të shumta të studentëve ndaj qeverisë.

E gjithë ngjarja e ndodhi në Kili ku studentët janë ngritur kundër qeverisë.