fbpx

VIDEO/ Olti Curri ‘masakron’ Alketa Vejsiun: Më trembi, ishte e dhunshme dhe e…

download-1-12-696x522-1.png

Pjesëmarrja e Alketa Vejsiut në Sanremo është komentuar edhe nga Olti Curri.  Sipas Oltit hyrja e Alketës ishte e dhunshme dhe kërkonte të merrte vëmendje me zor. Performancën e saj në festival e ka krahasuar me emisionin ‘Opinion’ ku shpesh ka debate për të marrë fjalën.

“Hyrja më trembi, se ishte e dhunshme në njëfarë mënyrë. Nuk merret vëmendja në atë farë mënyre. Ishte gati gati e paedukuar. Amadeusi e tregoi këtë me humor se ai ka një eksperiencë tjetër.

Dukej më shumë si e ftuar te opinioni, se sa të ishte në Sanremo.  Monologu s’më pëlqeu fare. Ai ishte një monolog i përvuajtur jashtë kohe. Gjërat kanë ndryshuar”, tha Olti i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”.

View this post on Instagram

Olti Curri: Sjellja e Alketës ndaj prezantuesit ishte e paedukatë @shqiperialive_tch @erjonarusi @florigjini

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303