23.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

VIDEO/ Pamjet e tmerrshme, si dheu ‘përpiu’ 11 persona

spot_img

Në Bolivi ka ndodhur një tragjedi e vërtetë dhe pamjet e kapura nga kamerat janë vërtet të tmerrshme.

11 persona kanë humbur jetën ku faqja e malit u shemb dhe tonelatat e dheut dhe baltës u shembën në një rrugë malore pranë një vendi të njohur si El Choro.

Shikoni pamjet horror:

/Real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat