fbpx

VIDEO/ Përdhunonte të moshuarat, shikoni si arrestohet ‘makthi i Palasës’

132861ec9e0f99231c3a22eb4e8cf25b_L.jpg

Policia e Vlorës ka njoftuar mbrëmjen e sotme se ka vënë në pranga një person i cili ishte kthyer në “tmerrin e Palasës”, pasi grabiste shtëpitë që jetonin të moshuarat.

Personi në fjalë, teksa është pikasur nga policia, është munduar të largohet, por pa mundur që t’ja dalë. Krahas banesave që vidhte, ka dhe akuza nga të moshuara në Himarë për përdhunim.

Autori i dyshuar është identifikuar nga kamerat e sigurisë së një prej banesave që ka grabitur. Ai merrte lekë, sende të vlefshme madje dhe ushqime, ullinj apo raki

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303