fbpx

VIDEO/ Po zhvillonte intervistë ‘live’, Ministres i ndodh e papritura, djali futet në dhomë duke bërtitur teksa në dorë mban…

ministre.jpg

Ministrja për zhvillimin shoqëror në Zelandën e Re, Carmel Sepuloni ka kaluar një moment të sikletshëm. Teksa ka qenë duke bërë një intervistë të drejtpërdrejtë në Zoom me Radio Samoa, djali i saj duke buzëqeshur hyri në dhomë, duke mbajtur një karotë në formë të çuditshme.

“Ai momenti kur jeni duke bërë një intervistë LIVE përmes Zoom dhe djali juaj hyn në dhomë duke bërtitur dhe duke mbajtur një karotë të deformuar në formën e një pjese të trupit mashkullor,” shkroi Sepuloni krahas videos së shkëputur nga intervista.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303