Video/ Puthen në buzë dy modelet e njohura

Kendall Jener and Bella Hadid drink champagne on the yacht in monaco. 25 May 2019 Pictured: Kendall Jener and Bella Hadid drink champagne on the yacht in monaco. Photo credit: EliotPress / MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342

Ato janë shoqe të ngushta prej vitesh dhe njihen prej adoleshencës.

Dhe për të festuar 23-vjetorin e Bella Hadid, Kendall Jenner publikoi një video që nuk duhet t’ju shpëtojë.

Modelet shihen duke u puthur në buzë, në videon e publikuar nga Kendall e cila me siguri e dinte se do të shkaktonte shumë bujë kur e publikoi.

“Urime ditëlindjen sexy”, ka shkruar Kendall sipër videos.

Kjo pjesë e shkurtër është shkëputur nga dokumentari i Travis Scott, “Look Mom: I Can Fly”

 

View this post on Instagram

@KendallJenner via Instagram Story #kendalljenner #kendalljennersnapchat

A post shared by Kendall ♡ (@kendalljennersnapchats) on